Kaleniecki Marek, Złote
monety polskie na aukcjach światowych 1945-2002
Praca obejmuje notowania aukcyjne złotych
monet polskich na aukcjach światowych. Nieocenione źródło informacji o
dostępności monet na rynku kolekcjonerskim. Obowiązkowa pozycja w biblioteczce
każdego kolekcjonera monet złotych.
Ilość stron: 565
Polecamy
Stan zachowania: idealny, jak nowa
Oprawa: twarda